Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


Kalendarz STRAŻ KOŹMINEK 2024
Kalendarz STRAŻ KOŹMINEK 2024
30 XII 2023, 20:23:00
Przedstawiamy Państwu kolejny nasz autorski kalendarz na rok 2024, który nieprzerwanie powstaje od roku 2019. W kalendarzu znajdują się zdjęcia z akcji ratowniczo — gaśniczych, w których braliśmy udział w 2023 roku.

Zdjęcia: GregKmk
Projekt: Nasz Kalendarz

Jak można zauważyć na zdjęciach, rok 2023 obfitował w pożary oraz w kilka innych ciężkich działań, których doświadczyliśmy w tamtym okresie, dlatego też zwracamy się do ludzi dobrej woli o wsparcie naszej jednostki.

Przypominamy, że 1,5% to tak nie wiele, a może uratować czyjeś życie...

Jeżeli nie podjąłeś jeszcze decyzji, komu przekażesz powyższą kwotę, prosimy, abyś wsparł naszą jednostkę. Każda otrzymana złotówka pomaga nam się szkolić, pozyskiwać nowy sprzęt a tym samym jeszcze sprawniej i szybciej ratować ludzkie życie oraz mienie.

NR KRS 000 000 4629