Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze
Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze
1 VII 2010, 15:02:50


Pełnym zwycięstwem zakończyły się dla naszej jednostki gminne zawody sportowo – pożarnicze, które odbyły się 27 czerwca 2010 roku na stadionie sportowym przy ulicy Nakwasińskiej w Koźminku. Nasze drużyny zajęły pierwsze miejsca we wszystkich kategoriach wiekowych, zarówno CTiF, jak również w grupie wiekowej powyżej 16 lat. To pokazuje jak wielkim potencjałem młodzieży dysponuje jednostka OSP JOT Koźminek i jak bardzo jest ona zaangażowana w pracę na rzecz jednostki. Dzisiaj można powiedzieć, iż godziny treningów nie poszły na marne, a zaowocowały pięknymi wynikami. Szczególnie zadowoleni są oczywiście członkowie drużyn CTiF, zarówno męskiej jak i żeńskiej z naszej jednostki, którzy wywalczyli sobie udział na powiatowych zawodach sportowo – pożarniczych, które odbędą się 8 sierpnia 2010 roku. Już dzisiaj życzymy im jak najlepszych wyników na szczeblu powiatu, by równie mocno, jak przed zawodami gminnymi zaangażowali się w treningi i przygotowania. Pisząc ten artykuł nie można zapomnieć o wszystkich tych, którzy pomagali nam w naszych przygotowaniach, wożąc wodę, czy po prostu nadzorowali i doradzali, tym osobom serdecznie dziękujemy.

Warty zauważenia jest fakt, iż w grupie żeńskiej, powyżej 16 lat wystawiliśmy, aż 2 drużyny, które były jedynymi na tych zawodach. Serdeczne gratulacje tym dziewczynom za odwagę i zaangażowanie!

Prawdziwym hitem zawodów okazał się start najmłodszych członków naszej jednostki, których średnia wieku wynosi około 6-7 lat. W zeszłym roku startowali wykorzystując hydronetki, natomiast w tym, do ćwiczenia bojowego wykorzystali pompę szlamową Hondę WT30X, uzyskując bardzo dobry czas, bez punktów karnych. Każdy zawodnik, tej specyficznej drużyny za udział w zawodach otrzymał indywidualnie pamiątkową statuetkę. Cieszymy się, że już dzisiaj rosną nam godni następcy, bo „czym skorupka za młodu nasiąknie…”

Piękna, słoneczna pogoda tego dnia, sprawiła, iż niektórzy zawody te skończyli w basenie z wodą…

Szczegółowe zestawienie wyników w załączniku!

KLIKNIJ!

Zdjęcia dostępne w galerii!


Rozszerzona zawartość newsa


Tagi: