Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


TVP Poznań o nas!
TVP Poznań o nas!
10 V 2013, 23:31:41

Kolejny, ogromny sukces medialny jednostki z Koźminka!!! Po TVN – nie przyszedł czas na telewizję regionalną, a dokładniej TVP Poznań. To właśnie w piątkowym (10.05.2013), głównym wydaniu Teleskopu o 18.30, czyli w największym, regionalnym serwisie informacyjnym pojawił się materiał o naszej jednostce, z czego jesteśmy niezwykle zadowoleni. W materiale zrealizowanym przez panią redaktor Adriannę Borowicz możecie Państwo zobaczyć wspaniałą prezentację jednostki i posłuchać wypowiedzi: Zdzisława Dziubka, Grzegorza Pawlaczyka, Fryderyka Pawlaka, Jana Tomaski, a także Tomasza Pietrzaka, którzy w doskonały sposób opisują specyfikę pracy naszej jednostki. Na filmiku widać też Kryspina Biniaszczyka. Cieszymy się, że dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich druhów, a także naszej stronie Internetowej, profilowi na Facebooku, filmikach z życzeniami i naszym wykonaniem Harlem Shake’a zostaliśmy zauważeni i dzięki temu staliśmy się jeszcze bardziej rozpoznawalni w skali lokalnej i regionalnej. W doskonały sposób promujemy nie tylko jednostkę, ale także naszą gminę. Mamy nadzieję, że stanie się to motywacją do dalszej pracy i zachęci młodzież do wstępowania w nasze szeregi, natomiast odpowiednie instytucje zainteresuje problemem, który spędza nam sen z  powiek, czyli koniecznością zakupu nowego, ciężkiego wozu bojowego. Zapraszamy do oglądania od 00:21:24, poprzez stronę TVP Poznań, po kliknięciu na banner poniżej.


TVP o Nas!
(kliknij na obrazek)

Tagi: