Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


Koźminek kibicuje na całego !
Koźminek kibicuje na całego !
14 VI 2016, 22:11:00
Koźminek wspólnie kibicował podczas spotkania : Polska - Irlandia Północna !!! 12 czerwiec 2016 r. zapisał się już na kartach historii. Wczoraj po raz pierwszy w Koźminku tak duża liczba mieszkańców kibicowała na miejscowym stadionie Polskiej kadrze. Świetna, rodzinna atmosfera na trybunach, porządek, emocje związane z meczem - można by tak wymieniać w samych superlatywach !

Od strony medycznej nad bezpieczeństwem kibiców czuwali ratownicy z naszej jednostki. Na całe szczęście nie interweniowali tego dnia ani razu.

Koźminek chce , Koźminek może , Koźminek potrafi ! Dzięki Wam drodzy sponsorzy, osoby wspierające, oraz niezawodni kibice !

---

Trzy godziny przed właściwym spotkaniem, na orliku w Koźminku rozegrano spotkanie Polska vs. Irlandia Północna, gdzie ochotnicy z naszej jednostki wcielili się w rolę Wyspiarzy. W regulaminowym czasie padł wynik 5-5, spotkanie w rzutach karnych wygrała rep. Polski ( FC Koźminek/KS Pelikan Nowy Karolew )

Skład Straż Koźminek: Adam Jaszek, Kryspin Biniaszczyk, Bartosz Biniaszczyk , Dominik Lemiech, Adrian Papierski, Piotr Czerwiński, Szymon Kałach, Piotrek Warszewski

---

Bliżej, głośniej, jeszcze większe emocje ! W czwartek widzimy się o godz. 21.00 na spotkaniu Niemcy - Polska ! Będzie się działo !