Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


Dachowanie w Gaci Kaliskiej
Dachowanie w Gaci Kaliskiej
15 VIII 2016, 19:52:00
W sobotni poranek dwa zastępy z OSP Koźminek zostały zadysponowane do groźnie wyglądającego zdarzenia w miejscowości Gać Kaliska. Kierujący samochodem marki Renault, młody mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn wjechał na pobocze drogi gdzie uderzył w lustro oraz znak drogowy, po czym dachował. Po przybyciu na miejsce ratownicy nie zastali nikogo w pojeździe , jak się okazało będący w szoku poszkodowany udał się pod pobliski sklep. Tam też strażacy przeprowadzili badanie wstępne oraz zabezpieczyli rannego mężczyznę do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego, który przewiózł poszkodowanego do szpitala.
 
Na miejscu swoje działania prowadziła również policja. Po wykonaniu czynności przeprowadzanych przez stróżów prawa samochód został przewrócony na koła i zabrany przez ładowarkę teleskopową na pobliską posesję. Na drodze pozostały kawałki szkła które posprzątano a całość posypano sorbentem , aby zlikwidować śliskość spowodowaną wydobyciem się płynów eksploatacyjnych.
 
Na miejscu pracowały: PSP Kalisz x1, OSP Koźminek x2, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja. Po godzinie ruch na drodze został przywrócony.
Tagi: