Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


Burzowa noc, pracowity dzień ...
Burzowa noc, pracowity dzień ...
10 VIII 2017, 21:36:00
 
Dzisiejszej nocy tj. 10.08.2017 r. nad gminą Koźminek przeszła potężna burza. Druhowie z OSP Koźminek w przeciągu 2 godzin byli dysponowani trzy razy do usuwania zniszczeń jakie wyrządziły wyładowania atmosferyczne.
 
O godz. 5.55 jeden zastęp został zadysponowany do miejscowości Złotniki gdzie na drodze zostały powalone 2 drzewa. Kilka minut później drugi zastęp udał się alarmowo na Chodybki gdzie od uderzenia pioruna zapalił się balot słomy. Ostatnie zgłoszenie wpłynęło tuż przed godziną 8.00 i dotyczyło zalanej ul. Ogrodowej w Koźminku. Na miejsce udał się jeden zastęp, który po uprzednim zablokowaniu w/w drogi wypompował z jezdni wodę oraz udrożnił studzienki, które były pozapychane.
 
Apelujemy o ostrożność podczas burzy oraz informujemy, że w nocy z czwartku na piątek może zaistnieć podobna sytuacja ( obfite opady deszczu oraz burza )
Tagi: