Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


1% który ratuje!
1% który ratuje!
12 XI 2018, 21:49:00
Serdecznie dziękujemy Państwu za przekazanie swojego na 1% na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminku. Kwota ponad 15 tyś. zł. którą otrzymała nasza jednostka jest piątym wynikiem w kraju, wśród jednostek OSP. To dzięki Waszej pomocy możemy cały czas inwestować w bezpieczeństwo na terenie naszej gminy. Każda otrzymana złotówka, to szansa na nowy sprzęt, którym jeszcze sprawniej ratujemy ludzkie życie oraz mienie.
Ze środków pozyskanych z 1% zakupiliśmy urządzenia przedstawione na fotografii.

INWESTUJEMY W TWOJE BEZPIECZEŃSTWO!
Przekaż nam 1% podatku
Nr KRS 000 000 4629