Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2018
Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2018
17 III 2019, 01:16:00
16 marca 2019 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminku. Na spotkaniu podsumowano m.in. 2018 rok oraz przedstawiono plan działania na 2019 r. Spotkanie druhów było również okazją do wręczenia odznaczeń.
Odznaczeni: Medal Brązowy ′′Za zasługi dla pożarnictwa′′ - otrzymali dh Bartłomiej Biniaszczyk oraz dh Bartosz Warszewski.

W tym roku wyjątkowo podczas zebrania zawyła syrena. Niestety nie mamy zdjęć ale mogą Państwo uwierzyć na słowo, że w trakcie alarmu krzesełka na sali się przewracały. Jakie zdrzenie przerwało tą uroczystość napiszemy w kolejnym artykule.
Zgromadzeni mogli podziwiać również sprzęt, który nasza jednostka pozyskała w minionym roku oraz zobaczyć prezentację multimedialną podsumowującą 2018 rok w wykonaniu naszych strażaków. Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem.