Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


Zebranie walne w OSP JOT Koźminek
Zebranie walne w OSP JOT Koźminek
4 I 2010, 21:12:38


W dniu 2 stycznia 2010 roku odbyło się zebranie walne członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminku, na które prócz licznie zgromadzonych członków naszej straży przybyli również następujący goście:

-         Starosta Kaliski Krzysztof Nosal,

-         Członek Zarządu Głównego, Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego,

Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego OSP RP - Wacław Skotowski,

-         Wójt Gminy Koźminek – Andrzej Miklas,

-         Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Koźminku – Józef Bryła,

-         Przedstawiciel KM PSP Kalisz kpt. Sławomir Kotomski,

-         Kierownik Posterunku Policji w Liskowie asp. szt. Henryk Trzebiński

Na zebraniu przedstawiono sprawozdanie z działalności za rok 2009, a także przedstawiono plan rozwoju w roku bieżącym. Informujemy, iż w roku 2009 interweniowaliśmy 42 razy przy różnego typu miejscowych zagrożeniach oraz pożarach. Dodatkową atrakcją podczas zebrania była prezentacja multimedialna dotycząca działalności OSP JOT Koźminek. Podczas uroczystości odznaczeni zostali:

-         Srebrnym medalem „Za zasługi dla pożarnictwa”: dh Fryderyk Pawlak i dh Artur Richter,

-         Brązowym medalem „Za zasługi dla pożarnictwa”: dh Jan Tomaska i dh Robert Frątczak,

-         Medalem „Wzorowy strażak”: dh Tomasz Pietrzak i dh Dariusz Uzarowicz.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Po części oficjalnej uczestników zebrania zaproszono na poczęstunek. Wszyscy dobrze się bawili dzięki zespołowi, który wyodrębnił się z Orkiestry Gminnej w Koźminku, która to obecna była na części oficjalnej.

Tym samym informujemy, iż na stronie Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP pojawiła się informacja dotycząca naszej jednostki. Prócz ciekawego artykułu można tam zobaczyć wiele ciekawych zdjęć. Cieszymy się, iż w ten sposób nasza jednostka została wyróżniona i tym samym zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tej strony:  www.zosprp.pl/


Tagi: