Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X


Owady, gałąź na chodniku i pożar śmieci
Owady, gałąź na chodniku i pożar śmieci
10 IX 2021, 15:04:00
31 sierpnia o godz. 08:57 jeden zastęp OSP Koźminek został zadysponowany do usunięcia gałęzi zalegającej na chodniku w miejscowości Dębsko. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pocięciu konaru za pomocą piły spalinowej i uprzątnięciu pozostałości.

Zdarzenie: 69/2021

9 września jeden zastęp OSP Koźminek został zadysponowany do pożaru śmieci w miejscowości Młynisko. Działania strażaków polegały na podaniu dwóch prądów wody na płomienie. W akcji uczestniczył także zastęp z OSP Krzyżówki-Młynisko.

Zdarzenie: 74/2021

W samym tylko sierpniu i lipcu OSP Koźminek interweniowało 21 razy w celu usunięcia gniazd owadów błonkoskrzydłych. Wyjazdy te wliczają się w akcje (nr 70-73, 75-80 i wcześniejsze), lecz udajemy się do nich bez użycia syreny alarmowej oraz bez użycia sygnałów błyskowych i dźwiękowych. Na zdarzenia najczęściej udajemy się w godzinach popołudniowych, gdy owady wracają do swoich gniazd.

Tagi: